EMA 2008 - polfinale


Vrstni red glasovanja na prvem predizboru 1. 2. 2008:

Zap. št.

Izvajalec

Naslov pesmi

Glasovi

1.

Skupina Langa in Civili

Za svobodo divjega srca

7.176

2.

Slovenia United& Grupa občanov

Kako je ne bi imel rad

1.463

3.

Mirna Reynolds

Lepi fantje

379

4.

Dennis

Ni me sram

1.354

5.

Cole in predsednik

Dober planet

1.742

6.

Andraž Hribar

Corpomorto

1.467

7.

Turbo Angels

Zabava

2.983

8.

Ylenia

Našel si me

1.580

9.

Manca Špik

Še vedno nekaj čutim

1.831

10.

Johnny Bravo

Butn...,Butn!

4.683


Vrstni red glasovanja na drugem predizboru 2. 2. 2008:

Zap. št.

Izvajalec

Naslov pesmi

Glasovi

1.

Stereotipi

Naravnost v srce

1.831

2.

Rebeka Dremelj

Vrag naj vzame

3.541

3.

Tina Gačnik - Tiana

Povej!

2.986

4.

4play

DJ

6.367

5.

Halgato Band

Nomadi

1.525

6.

Neža Trobec

Prav ti

631

7.

Iris

Peti element

2.018

8.

Brigita Šuler

Samara

3.413

9.

Eva Černe

Dovolj

4.919

10.

Male malice

Spam

2.247

 

 

EMA 08: PREDIZBOR 01 - 01.02.2008

Zap.št.

Izvajalec

Naslov
(glasba/besedilo/aranžma)

1.

SKUPINA LANGA

ZA SVOBODO DIVJEGA SRCA
(Mišo Kontrec/Feri Lainšček/Miha Hercog)

2.

GABRIEL, SLOVENIA UNITED & GRUPA OBČANOV

KAKO JE NE BI IMEL RAD
(Jurjev Kolk/Jurjev Kolk/Jernej Brence)

3.

MIRNA REYNOLDS

LEPI FANTJE
(Robi Povše/Mirna Reynolds/Robi Povše)

4.

DENNIS

NI ME SRAM
(Denis Vučak, Zvone Tomac/Denis Vučak/
Vatroslav Tomac, Zvone Tomac)

5.

COLE IN PREDSEDNIK

DOBER PLANET
(Josip Cole Moretti, Miklavž Ašič/Jože Andrejaš/Miklavž Aščič, Josip Cole Moretti)

6.

ANDRAŽ HRIBAR

ORPOMORTO (JUTRI JADRAM NAPREJ)
(Andraž Hribar/Andraž Hribar/Rok Golob, Andraž Hribar)

7.

TURBO ANGELS

ZABAVA
(Ed Fisher/Boštjan Groznik/Ed Fisher, Raay)

8.

YLENIA

NAŠEL SI ME
(Marino Legovič/Damjana Kenda Hussu/Marino Legovič)

9.

MANCA ŠPIK

ŠE VEDNO NEKAJ ČUTIM
(Raay/Urša Vlašič/Raay)

10.

JOHNNY BRAVO

BUTN ..., BUTN!!!
(Leon Oblak/Leon Oblak/Bor Zuljan)




EMA 08: PREDIZBOR 02 - 02.02.2008

Zap.št.

Izvajalec

Naslov
(glasba/besedilo/aranžma)

1.

STEREOTIPI

NARAVNOST V SRCE
(Dare Kaurič/Dare Kaurič, Janez Rupnik/
Dare Kaurič, Vatroslav Tomac)

2.

REBEKA DREMELJ

VRAG NAJ VZAME
(Josip Miani-Pipi/Amon/Josip Miani-Pipi)

3.

TINA GAČNIK - TIANA

POVEJ!
(Bor Zuljan/Leon Oblak/Bor Zuljan)

4.

4PLAY

DJ
(Miha Hercog/Igor Mazul/Miha Hercog)

5.

HALGATO BAND

NOMADI
(Milan Ostojić/Feri Lainšček/Grega Forjanič)

6.

NEŽA TROBEC

PRAV TI
(Borut Praper/Rok Predin/Borut Praper, Rok Predin)

7.

IRIS

PETI ELEMENT
(Sabina Hribernik/Sabina Hribernik, Saša Lendero/Miha Hercog)

8.

BRIGITA ŠULER

SAMARA
(Werner Brozovič/Andreja Brozovič/Robert Grubišić)

9.

EVA ČERNE

DOVOLJ
(Boštjan Grabnar/Damjana Kenda Hussu/Boštjan Grabnar)

10.

MALE MALICE

SPAM
(Tadej Vasle)